Kniha návštev

Dátum: 30.08.2017

Vložil: edo baum

Titulok: Beh vďaky

Ďakujeme organizátorom za krásny podvečer na behu vďaky, náročná ale krásna trať nás všetkych preverila ale stálo to zato. Super atmosféra v cieli U Rehušov, krásna príroda a úžasné výhlady na okolitú prírodu dali zabudnúť na vyčerpanie.
Takže vďaka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dátum: 12.06.2017

Vložil: senica

Titulok: FOTO - ZAHORACKY MARATON

FOTKY NAJDETE NA : www.zahorackymaraton.wbl.sk

Dátum: 11.04.2017

Vložil: edo baum

Titulok: Devín Bratislava

krásne počasie, úžasná atmosféra, skvelé výsledky záhorákov - dokonca pódiové 1. M50: Dušan Brezovský, 1. Ž 50:Blažka Kocúriková, 3. M60: Jozef Chrenka a nezabudnutelné stretnutia z množstvom kamarátov a nadšencov behania, to všetko sme zažili v nedelu v Bratislave na 70om ročníku národného behu Devín - Bratislava. Vy ktoríste tam neboli môžte banovať / vid foto od Milana Kocúrika/

Dátum: 11.02.2017

Vložil: Vojtech Planka

Titulok: Poďakovanie

Chcem sa touto cestou poďakovať organizátorom slávnostného vyhodnotenia MSBP 2016, GBELSKÝM STRÝCOM. Tak ako po minulé roky i tohtoročné oceňovanie bolo ukážkou perfektnej organizácie, súhry všetkých, ktorí si zobrali na svoje plecia zodpovednosť za organizáciu a hladký priebeh tejto akcie.
Za BK VP Malacky
Vojtech Planka.

Dátum: 18.08.2016

Vložil: Erika

Titulok: Martinka

Posledná rozlúčka sa uskutoční vo štvrtok 18. 8. 2016 o 14.00 h. v rímskokatolíckom kostole v Cerovej.

Dátum: 15.08.2016

Vložil: edobaum

Titulok: Beh k Radošovským vinohradom

A je to tu!!!
Beh k Radošovským vinohradom je pripravený a tešíme sa na vás a na vaše oduševnené zápolenie. Tak ste všetci pozvaní a máme samozrejme okrem peknej trate skvelej atmosfére pripravenú aj tradičnú tombolu a kedže je to beh k vinohradom aj dobré vínečko.
Takže v sobotu dovidenia v Radošovciach!!!
Za organizačný tím... Edo

Dátum: 22.08.2016

Vložil: edo baum

Titulok: Re:Beh k Radošovským vinohradom

A je to za nami !!!
Skvelá atmosféra, pekné počasie a aj jeden rekord a nakoniec už tradične príjemné posedenie pri radošovskom vínečku - -krátkosti charakteristika sobotného športového popoludnia v Radošovciach. Aj ked tentokrát nepadali velké rekordy asi z dôvodu viacerích behov na Slovensku, predsa jeden padol.
Na potešenie domácich usporiadatelov štart domácich pretekárov. Tento krát sa ich postavilo na štart 17 a 16 ich dobehlo do ciela. Asi aktivita partie s BK Radošovce pomaly prináša ovocie.
Ďakujeme všetkým účastníkom za super výkony, tí, ktorím sa to páčilo sú už dnes pozvaný o rok a tím ktorím sa niečo nepáčilo nech nám odpustia a dajú podnetné nápady do budúcna, ale pozvaný sú na 10. ročník samozrejme včetci.
Takže ešte raz dik!!!

Dátum: 31.07.2016

Vložil: Gbelskí strýci

Titulok: Malokarpatský kros

Ahoj Lenka. Nič si z toho primitíva nerob. My sa s takým niečim na našom preteku stretávame bežne. Raz nám rozorú poľnú cestu tesne pred pretekom, zhodia spílené stromy na lesnú cestu. Posledne medzi bežcov vbehol podráždený pes ktorý im útočil po nohách a o vlečkách bordelu čo sme museli vyviesť z trate ani nehovoriac. Nevzdali sme to a nedaj sa ani ty.

Dátum: 21.06.2016

Vložil: GRAND PRIX ZÁHORIA

Titulok: Rozlúčka

Dnes sme sa navždy rozlúčili s Katkou Polákovou, dušou Senického maratónu - polmaratónu a Silvestrovského behu. Seničania boli, sú a budú našou dôležitou súčasťou. Spomeňme si vždy na Katku keď budeme pretekať v Senici.

Dátum: 17.06.2016

Vložil: Lenka Kubisová

Titulok: Malokarpatský kros

Čaute bežci,
termín malokarpatského krosu sa pomaly blíži, prípravy sú v plnom prúde a ja by som sa chcela spýtať či by Vás potešili pamätné medaile, ktoré sú tradičné na Malokarpatskom krose alebo by potešili tričká s logom preteku nad ktorými uvažujem v tomto roku. Samozrejme už tradične pre detičky chystám prekvapenia ako sú malľovanie na tvár, trampolíny na skákanie a iné. Už teraz sa teším na Vašu účasť.
Lenka :-)

1 | 2 | 3 >>

Pridať nový príspevok