Kniha návštev

Dátum: 20.06.2016

Vložil: Pavol

Titulok: Re:Malokarpatský kros

Možno aj tie tričká ak sa podarí. Najdôležitejšia je tá nádherná trať na ktorú sa všetci tešíme :-)

Dátum: 20.06.2016

Vložil: Stano

Titulok: Re:Malokarpatský kros

Myslím ,že tričko poteší.

Dátum: 21.06.2016

Vložil: edo baum

Titulok: Re:Malokarpatský kros

Leni brali by sme oboje ale keby som si mal vybrať tak určite tie trička, medajla sa odloží do šuplíka ale tričko budeme nosit a ešte to bude robiť pre vás aj reklamu, ale my tam nepôjdeme len preto my sa tešíme na ten prekrásny beh.

Dátum: 02.05.2016

Vložil: Vojtech Planka

Titulok: Vysvetlenie k fotografiám z Jablonice.

Priatelia. Určite ste postrehli že vo foto galérii z Jablonice som umiestnil len fotografie z behu na 10km. Dôvod je ten, že môj historicky cenný fotoaparát SONY sa rozhodol štrajkovať zrovna v tom momente, keď začínali pribiehať do cieľa ženy. Manželka síce fotila, ale výsledok som videl až doma v počítači. Vznikli farebné neidentifikovateľné rozmazané machule, ktoré nemalo význam do foto galérie umiestňovať. Je pre mňa záhadou čo sa s ním udialo, ale spamätal sa pri dobiehaní prvých mužov a potom šliapal ako hodinky (primerane svojmu veku).
Toľko na vysvetlenie.
V. Planka

Dátum: 20.03.2016

Vložil: Vojtech Planka

Titulok: Silvestrovský beh Senica

Na stránke Běžeckého klubu Hodonín, som si všimol debatu ohľadne doterajšej trate Silvestrovského behu (okruhy v parku). Problémom nie je samotná trať, ale stúpajúci počet pretekárov,
čo v konečnom dôsledku je problém pre rozhodcov pri sledovaní pretekárov v jednotlivých kolách (presne to pomenoval Pavel Bíla na stránke BKHOD po Silvestrovskom behu 2015). Ten istý problém sa vyskytol aj po včerajšom Hodonínskom krose (krátka trať, beh na 4 okruhy, veľa štartujúcich, na úzkych cestičkách problém pri obiehaní)
Skúsme sa spoločne zamyslieť nad touto problematikou a vymyslieť najvhodnejší model ako vzniknutú situáciu riešiť.
Vojto.

Dátum: 23.03.2016

Vložil: PAVEL BÍLA - řídící soutěže

Titulok: Re:Silvestrovský beh Senica

Vojto,
na Hodonínském krosu to vyřešíme lehce. Budou dva běhy, nejprve Muži, M - 40,50 a za 30 minut druhý běh Ženy, Ž -35,45 a M-65,M-70
Tak by na trati nemělo být víc jak 80 až 100 závodníků.
Program se protáhne o 30 minut, ale přinese to volnější trať.
******************
Co bude s během na Silvestra, toť otázka pro pořadatele. Přidat třetí běh není řešení, každý spěchá domů za rodinou, již tak se program každý rok natahuje. Každý rok přibývá závodníků a je velmi těžké hlídat průběhy jednotlivých závodníků. Pokud bude mít okruh pouze 900 m, tak by fakt kvůli regulérnosti mělo startovat v běhu vždy max 40-50 běžců. Takže by bylo více rozběhů a to asi v té zimě by nebylo to pravé.
Já bych osobně zachoval okruhy v parku, ale natáhnul to na 1 500 m až 2000 m přes okolní sídliště. Byly by dva nebo tři okruhy a to by šlo pohlídat.

Dátum: 20.03.2016

Vložil: Vojtech Planka

Titulok: Hodonínský kros

Tak včera sme to po dlhšej odmlke znova "rozfofrovali"! V Hodoníne to bol tradične pekný pretek s perfektným organizačným zabezpečením. Keďže aj počasíčko vyšlo, myslím si, že nie je na mieste niekomu niečo vyčítať, všetci sme urobili všetko pre to, aby sme si to užili. Berte to ako môj osobný názor, dúfam že som vystihol včerajší pretek v Hodoníne objektívne.
Vojto.

Dátum: 20.03.2016

Vložil: Pavol

Titulok: Re:Hodonínský kros

Určite ano, bolo to príjemné bežecké dopoludnie a ešte k tomu po zimnom spánku boli bežci akýsik "nadržaní". ž vraj konečne.

Dátum: 03.03.2016

Vložil: Senica

Titulok: Vidíme sa 11.6.2016 :-)

"V základe sa odlišujeme od ostatných ľudí. Ak chcete niečo vyhrať, bežte 100 metrov. Ak chcete niečo zažiť, bežte maratón.", Emil Zátopek.

Dátum: 03.03.2016

Vložil: edo baum

Titulok: Re:Vidíme sa 11.6.2016 :-)

to je ozaj pravda, maraton je užasný zážitok aj ked som sa na ňom potrápil a povedal som " v Senici maraton už nikdy viac", znovu ste ma tou novou traťou nabudili a vážnr nad nim rozmyšlam ak to zdravie dá.
Vela zdaru doňho!!!!

<< 1 | 2 | 3 >>

Pridať nový príspevok