Kniha návštev

Dátum: 20.03.2016

Vložil: Vojtech Planka

Titulok: Re:Vidíme sa 11.6.2016 :-)

Pretože som rodený Záhorák (narodil som sa v Senici), Záhorácky polmaratón (maratónsky vlak mi už ušiel) je moja srdcová záležitosť. Veľmi rád sa tam chodím samotrýzniť, skoro až do vypustenia duše. Tie horúčavy sú na nezaplatenie!!! Teším sa na stretnutie so všetkými spriaznenými dušami v Senici 11.6.2016.
Vojto.

Dátum: 09.08.2014

Vložil: Stanislav Nemček

Titulok: Malokarpatský kros

Gratulujem organizátorom za pekný pretek. Trať ťažká ale pekná.

Dátum: 27.05.2014

Vložil: Senica

Titulok: Účastnícke tričko

Pretekári ktorí pošlú záväznú prihlášku na ZM a polmaratón do 8.6.2014 obdržia pri prezentácii účastnícke tričko.

Dátum: 05.05.2014

Vložil: Jano

Titulok: Moravsko-Slovenský pohár 2014

Pekný deň všetkým bežcom,

dlhšie sledujem bežecké preteky na Slovensku a všimol som si, že k nám na Slovensko chodievajú Keňanskí atléti z Maďarska a pod. Osobne nič nemám voči účasti akýchkoľvek bežcov na Moravsko-Slovenskom pohári 2014, no osobne si myslím, že pretek je určený pre Čechov a Slovákov za účelom rozvoja bežeckého hnutia. Taktiež chápem, že aj konkurencia je k napredovaniu každého jedného bežca potrebná. No v poslednom období chodievajú Keňania brakovať Čechom Slovákom finančné výhry. Ale mi Európania na nich v behu nemáme. To, že sú chudobná krajina je len ich vlastná chyba. Organizátori by sa mali zamyslieť nad tým a byť skutočnými národovcami a zmeniť kapitolu u výhier. Zo samotných propozícii Moravsko-Slovenského pohára 2014 chápem, že preteky sú určené pre dve národnosti: Čechov a Slovákov. Ak organizátor chce aj iné národnosti, nech označí beh ako medzinárodný a zmení samotný názov pohára. Osobne by som dal do propozícií: - národný beh (behu sa môžu zúčastňovať len občania s trvalým pobytom v Čechách a na Slovensku (preukázanie dokladom totožnosti). Ak bude názov behu medzinárodný, vtedy môžu všetci), - resp., že finančné výhry budú odovzdávané len najlepším bežcom s trvalým pobytom v Česku a na Slovensku (preukázanie dokladom totožnosti).

bežec amatér Jano

Dátum: 08.05.2014

Vložil: Janko

Titulok: Re:Moravsko-Slovenský pohár 2014

Kaď ti prejde horúčka, skús to znova.

Dátum: 08.05.2014

Vložil: Palo

Titulok: Re:Moravsko-Slovenský pohár 2014

Tvoja téma je zaujímavá ale ťažko riešiteľná. Každý pretek v MSBP má svoju originalitu podľa toho ako to organizátori robia. Ak vyššie finančné odmeny prilákajú rýchlych bežcov, má to tiež niečo do seba a zaslúžia si títo bežci obdiv a odmenu Ale ešte väčší obdiv si zaslúžia bežci, ktorí v MSBP odbehnú v jednom roku viac ako 22 pretekov.

Dátum: 24.03.2014

Vložil: Edo

Titulok: Baumgartner

Tak konečne je tu, huráááááá.
Tešme sa z novej stránky a prajem za všetkých aby sme tam mali stále niečo nové a zaujímavé a samozrejme dakujem autorom za všetkých bežcov a fandom behu, hodne elánu a nadšenia.

Dátum: 22.03.2014

Vložil: Mirka Zíšková

Titulok: internetová stránka, ktorá nám chýbala

Veľmi sa teším z peknej internetovej stránky. Prajem vám, aby ste boli takí aktuálni a navštevovaní, ako stránka českých kolegov.

Dátum: 21.03.2014

Vložil: Stanislav Nemček

Titulok: Internetové stránky

Gratulujem k peknej internetovej stránke. Autorom držím palce aby sa im darilo uverejnovať vždy samé zaujimavé aktuality, návštevníkom želám aby si na stránke našli vždy čo hľadajú a výsledok zaujimavé a naštevované stránky. Vzhľad stránok-super, rozloženie a obsah- super.

<< 1 | 2 | 3

Pridať nový príspevok